10.11.11

rainy day

Tere inimene. Ma naudin hetkel vaba päeva, sest vihma kallab ja mul pole midagi töö moodi asja teha sellise ilmaga. Kaabi pidi ikkagi tööle minema, paras. Ühesõnaga on mul siin väga rahulik olla hetkel, joon kohvi ja tsillin niisama.
Muide, ma sõitsin eile kahveltõstukiga. See on ikka hämmastavalt lihtne mašin tegelikult. Tõsta ma midagi reaalselt ei saanud, sest tol hetkel lihtsalt polnud midagi, mida tõsta. Aga kahvlit sai ikka ülesse-alla lasta, jeeea.
Homme õhtul saabub Tavis ka siia ja seega saame me lõpuks endale auto. Mis tähendab suures plaanis seda, et meil on vabadus õhtuti ja nädalavahetustel käia kus iganes. Mis tähendab ka ühtlasi seda, et ma hakkan uuesti rohkem fotosid tegema, siin karavanis passides pole väga viitsimist olnud.
Aga tahaks oma kaamerat nüüd, mil tal muhedaid juppe juures, rohkem kasutada ju.
jah jah jah.
Aaa, kuna mõned tahtsid teada, kas ma olen siin juba endale mingeid ägedaid rõõvaid ka seoetanud ja värki, siis täna oli aega oma lemmikumad ostud ülesse pildistada. Tegelikult olen ma meeletus koguses riideid ostnud, sest suurem osa kaasas olnud riietest on tööl ära kulunud. Ma fännan täiega sellist poodi nagu Supre. Ma võin vist sadade dollarite eest seal shopata, kohutav. Ja üldse, mulle üldiselt meeldivad siinsed poed, valik on võrreldes Eestiga ikka nii kirev ja äge ja...oeh.
Muide, ma just enne avastasin, et ma ei kavatsegi juuksepikendusi üleni tumedaks värvida...sest ma saan nii ideaalsed ombre juuksed LÕPUKS endale, kui ma ainult juurtest alates mingi 10cm neid tumedaks toonin, jeah...homme teen ära selle vist. Hullemat sorti tibi jutt, tean jah. Ja kui aus olla, siis tahaksin ma otsad üldse mingisuguse toreda värviga toonida ära, aga ma ei suuda otsustada, mis värviga. Pastelne roosa või türkiis või lilla või...raske elu. Ahahaha.

Aga ilusat päeva teile! (tegelikult ööd vist pigem)

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket

0 comments:

Post a Comment